Hakkımızda

ENTA 1982 yılında İstanbul-Karaköy’de Mühendislik –Müşavirlik-Proje-Taahhüt bürosu olarak kuruldu.

 

Çok sayıda fabrika, konut, site, kooperatif ile şehir şebekelerinin Komple AG+OG Trafo Elektrik tesislerinin projelendirilmesi ve taahhüdünü gerçekleştirdi.

 

1994 yılında faaliyetlerine ek olarak elektrik malzemelerinin pazarlama ve satışını yapmak üzere Karaköy’de mağazasını açtı.

 

Sağlıklı bir büyüme gösteren, organizasyon ve teknikte hızla gelişen ENTA  AŞ 1999 Yılında Perpa İş merkezindeki kendine ait mağaza ofisine taşındı.

 

Ocak 2006 tan itibaren  Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi danışmanlığında başlattığı  “ Yenilebilir Enerji Projeleri ” çalışmalarını sürdürmekte olup, Güneş ve Rüzgar enerji sistemlerini hizmete sunmaktadır.

 

Mart. 2008 de İstanbul ‘da  deprem gerçeğinden hareketle “ Depreme dayanıklı süper sağlam binalarda lüks daireler” sloganıyla özel konut işlerine başladı. Kısa sürede; müşterilerinin beklentilerine uygun üstün kaliteli çevreye uyumlu lüks konutlar yaparak fark yaratmıştır.

 

Anahtar teslimi komple Elektrik Tesisi taahhüdü ve Kaliteli Konut üretiminde çalışmalarını sürdüren ENTA Kalite ve Dürüstlüğü ilke edinmiş olup Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ve Güvenirliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir.